«Локомотив» зіграв внічию з «Фенербахче» і вибув з Ліги Європи

Футболісти московського «Локомотива» не змогли вийти в 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, зігравши внічию з турецьким «Фенербахче» в матчі-відповіді 1/16 фіналу.

Результат зустрічі, що пройшла в Москві в четвер, – 1: 1.Результат зустрічі, що пройшла в Москві в четвер, – 1: 1.На 45-й хвилині Олександр Самедов вивів «Локомотив» вперед, на 83-й Мехмет Топал провів гол у відповідь.

За сумою двох зустрічей путівку в наступне коло отримує «Фенербахче», який переміг у першому матчі з рахунком 2: 0.

Головний тренер «Локомотива» Ігор Черевченко висловив задоволення грою своєї команди.

«Грою задоволений.До хлопців претензій немає.Як вчора говорили, команда буде інший.Сьогодні, я вважаю, ми у всіх компонентах переграли суперників », – сказав Черевченко на післяматчевій прес-конференції

«Можна було проходити« Фенербахче », вітаю цей клуб.Це сильний суперник », – сказав Черевченко.

Торкаючись не зарахованого суддею через положення «поза грою» першого гола «Локомотива», наставник «залізничників» заявив, що подивиться цей момент при перегляді запису матчу, однак, зазначив, що ніколи не втручається в рішення суддів.

«Фенербахче» очікував активної гри з боку московського «Локомотива» в матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи, завив головний тренер турецького «Фенербахче» Вітор Перейра на післяматчевій прес-конференції.

«Ми знали, що матч буде дуже складним, і він таким виявився.Ми знали, що «Локомотив» піде вперед і буде ризикувати, і ми хотіли цим скористатися », – сказав Перейра.

Він зазначив, що після матчу в Туреччині «Локомотив» став іншою командою, що доставило тренеру «Фенербахче» неприємності.

«До першого гола зберігався певний баланс, але потім ми пропустили гол і трохи загубилися, але після перерви змогли зібратися і відігратися.«Локомотив» грав дуже добре, але ми заслужили цей результат », – сказав Перейра.